dark.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dark.darkbb.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Başınızdan Geçen İlginç Sims Anılarınız/Hatıralarınız

YazarMesaj
melezseverus
fanatik
fanatik
melezseverus

Erkek
takımı : Başınızdan Geçen İlginç Sims Anılarınız/Hatıralarınız 1450
Hayvanı : Başınızdan Geçen İlginç Sims Anılarınız/Hatıralarınız Tavsan04028

Başınızdan Geçen İlginç Sims Anılarınız/Hatıralarınız Empty
MesajKonu: Başınızdan Geçen İlginç Sims Anılarınız/Hatıralarınız   Başınızdan Geçen İlginç Sims Anılarınız/Hatıralarınız Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 2:47 pm

Unutamadığınız İlginç/Komik Sims Anı Ve Hatıralarınızı Bekliyoruz Smile)

İlk olarak ben bi tane söyliyim Smile

Sims 2 yi ilk oynadığım dönemde hiçbirşeyden haberdar değildim oyunun özelliklerinden neler olabileceğinden vsvs...
Bir aile kurdum mutlu mesut bolluk içinde yaşatırken santa bir gün eve bi teleskop aldım ve babayı çatıya çıkardım ondan bakması için cherry .... İzledi izledi izledi.... Yeri geldi şaşırdı gördüklerine güldü derkeeeeennn.... silent silent birden ne göreyim silent silent silent bi uzay dairesi geldii ve bir uzaylı onu kaçırdı adam çığlık ata ata bi hal oldu ama elimden bişey gelmedi confused Very Happy o an böyle şok bi biçimde ekranı izlemekle yetindim Neutral Very Happy o dakikadan sora ailem artık babasızdı Rolling Eyes pale lol!

Başınızdan Geçen İlginç Sims Anılarınız/Hatıralarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Sims 2
» The Sims 1