dark.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dark.darkbb.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

The Sims 1

2 posters
YazarMesaj
melezseverus
fanatik
fanatik
melezseverus

Erkek
takımı : The Sims 1 1450
Hayvanı : The Sims 1 Tavsan04028

The Sims 1 Empty
MesajKonu: The Sims 1   The Sims 1 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 5:29 pm

**++__The Sims 1__++**

The Sims 1 Sims_1

The Sims, Will Wright tarafından tasarlanan, dağıtımı Electronic Arts'ın, yayımlanması Maxis'in önderliğinde piyasaya sürülmüş bir strateji-hayat simülasyonu bilgisayar oyunudur. "Sim" denen sanal insanların SimCity yakınlarında bir banliyöde geçen günlük aktivitelerinin birebir simülasyonudur.

Grafiklerin fazla gelişmemesiyle beraber bu eksiklik sims 2 ve 3 te giderilmeye çalışılmıştır...
Çoğu Maxis oyunu gibi, The Sims de tamamen bir amaca bağlı bir oyun değildir. Bunun yerine, The Sims'te sanal insanlar Sim'lerin sanal hayatlarında onlara dünyalar, evler, aileler kurup, uyumak, yemek yemek, tuvalete gitmek, banyo yapmak gibi günlük aktivitelerini yönetmeye dayanır. Oyuncular, oyunda yönlendirecekleri karakterleri kendileri yaratabildikleri gibi, oyunda hazır olarak bulunan karakterlerle de The Sims'i oynamaya başlayabilirler
boern
Admin
Admin
boern

Kadın
Lakap : şebnem sultan :D
Ruh hali : The Sims 1 Dagini10
takımı : The Sims 1 1446

The Sims 1 Empty
MesajKonu: Geri: The Sims 1   The Sims 1 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:14 pm

1. oyun bana daha sıcak geliyor. 2 yi bir defa oynadım ama n bilim 1 in yeri daha farklı Razz
melezseverus
fanatik
fanatik
melezseverus

Erkek
takımı : The Sims 1 1450

The Sims 1 Empty
MesajKonu: Geri: The Sims 1   The Sims 1 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 2:32 pm

valla ben 1 i oynamadan 2 ye geçtim ve çok sevdim Smile ama 1i de merak ediyom "acaba simsin başlangıç grafikleri nasıldı?" diye... Artık 3 geliyor cheers 1 e Allah bilir ne zaman bakarım bounce

The Sims 1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Sims 2