dark.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dark.darkbb.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti

YazarMesaj
Crazystudent
moderatör
moderatör
Crazystudent

Kadın
Ruh hali : Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti Uykulu11
takımı : Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti 1444
Hayvanı : Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti 7kopekrf6pb936397

Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti Empty
MesajKonu: Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti   Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 12:15 pm

International Herald Tribune'e konuşan Daniel Radcliffe Equus(Küheylan) oyunundan, kariyerinden ve hakkında çıkan haberlerden bahsetti.

Seçtiği projeler hakkında şunu söyledi:

Alıntı :
"Eğer başka bir fantazi türü filmde rol alsaydım herkes, 'Başka bir şey yapmayı denemiyor,' bile derdi ama bir uyuşturucu satıcısını oynasaydım da 'Aman allahım, çocuk kendini parçalıyor,' derlerdi."

Daniel Equus oyunundaki çıplak sahneler içinse şunu söyledi:

Alıntı :
"Gerçekten önemli değil. Bilmiyorum ama önemli olması gerekirdi çünkü çok utangaç biriyim."

Hakkında çıkan tuhaf haberlerden ise gülerek bahseden Dan onu en çok şaşırtan bazılarını da anlatmış Very Happy

Alıntı :
"En sevdiğim beş tanesini duymak ister misin? Bir tanesi nasıl beş haftada 60 cm uzadığım ile ilgiliydi. Sonra bir de beni takip ettiği söylenen ama tamamen uydurma olan bir sapık vardı. Bir de beni köpeklerimle yürüyüşe çıktığımda koruyan iki SAS komandosu haberi vardı ki o da uydurmaydı. Belçika'da bir manastırda rahiplerin özel olarak hazırladığı birayı sipariş ettiğim söylenmişti. Biradan nefret ederim!Son olarak benim içlerinde en sevdiğim olan yatak odamda Equus oyunundaki bir halimin heykeli olduğu haberiydi."

Daniel Kariyerinden ve Hakkında Çıkan Haberlerden Bahsetti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daniel Radcliffe
» Emma,Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti