dark.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dark.darkbb.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu

YazarMesaj
Crazystudent
moderatör
moderatör
Crazystudent

Kadın
Ruh hali : Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu Uykulu11
takımı : Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu 1444
Hayvanı : Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu 7kopekrf6pb936397

Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu Empty
MesajKonu: Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu   Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 1:04 pm

Kasım 2007 yılında Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminin DVD versiyonunun yayınlanma partisinde Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Matthew Lewis, Bonnie Wright ve Evanna Lynch ile yapılmış yeni bir röportajyayınlandı.

Almanca olan videonun Türkçe çevirisi aşağıda.

Ne kadar süredir Altıncı filmi çekiyorsunuz?
DR: Çekimleri ortaladık.
RG: Ben pek çok sahne çekmedim ama Daniel birkaç aydır çekimlerde.

Artık sizin için burası ikinci bir ev gibi olmuştu?
ML: Kesinlikle, burada bile uyuduğumuz oluyor. Yataklar oldukça rahat. Zaten yedi yıldır buradayız.

Tüm seneryayo okuyor musunuz? Yoksa sadece kendi kısımlarınızı mı?
EL: Evet ama hergün bir şeyleri değiştiriyorlar.
RG: Bu çok güzel. Ayrıca altıncı kitabı da çok sevmiştim. Çok güzel şeyler yapacağıIz.

Altıncı film Ginny için çok önemli.
BW: Evet, evet. Ben…
EL: “Ginny’i oynamayı dört gözle bekliyorum,” demen gereken bu.
BW: Evet, onun için oldukça iyi bir film, şimdiye kadar bir hayli eğlendik.

Luna’yı Quidditch sahnelerinde görebilecek miyiz?

EL: Evet,a hayır bir dakika. Anlatıcı olarak görmeyeceksiniz. Fakat aslan başlı şapkayla orada olup o anlatıcı kısmını bize unutturacak.

Kitapları çekimler başlamadan önce okudunuz mu, ayrıca David yates’in size yapmanızı söylediği şeylerde ona güveniyor musunuz?
BW: Tüm kitapları okudum ama kitapta bulunan her şeyi filme ekleyemezler ve bu çok kötü. Fakat en önemli kısımları filmde var.
RG: Bu defa Ron’un bir kız arkadaşı var ve bir sürü öpüşme sahnesi olduğu için çok mutluyum.
DR: Rupert’ın Lavender Brown ile öpüşme sahnelerini heyecanla bekliyorum. Çok eğlenceli olacak.

Bu film bir önceki kadar karanlık olmayacak. Kitapta bir sürü komik kısım var.
DR: Evet öyle ama bu kısa cevabın anlamı korkunç sahnelerin olmayacağı değil…

DR: Özellikle de üçüncü kısımda ama evet çok fazla eğlenceli sahne olacak. Diğer filmlerin senaryolarıyla karşılaştırıldığında bu en eğlenceli olanı.

Emma’yı çok uzun süredir tanıyorsun, onun karakteriyle aşk yaşamak çok tuhaf olsa gerek ha?

RG: Evet, özelikle de yedinci kitabı okuduktan ve hikayenin sonunun
nasıl bittiğini bildikten sonra. Biraz utançverici ama bunu yapacağım.

DR: Will Ferrel’ın yaptığı gibi Hogwarts’a komediyi getireceğim. Bu
benim görevim olacak. Hayır, komediyi gerçekten severim ve Harry’nin
espri anlayışı olduğunu görmek ilginç olacak.
BW: Bunu çok uzun bir süredir yapıyoruz ve rahatlayıp oyunculuğa odaklanabiliriz. David Yates ile çalışıyoruz tekrar ve bu şekilde devam etmesi gerçekten çok hoş.
DR: Son birkaç haftadır Jim Broadbent ile çalışıyorum.Harikaydı, o muhteşem bir oyuncu ve onunla çalışmak gerçekten çok ilginç.
EL: Burada olmak her zaman çok güzel. Sadece birkaç sahnem bile olsa buraya gelip yeni insanlarla tanışabiliyorum. Tek bir sıkıcı gün geçmiyor.

Burada yaşlı insanlar ve yeni insanlar var, sanki okul gibi. Buraya her geri gelişinizde yeni öğrenciler ve yeni öğretmenler oluyor.
DR: Evet ama burası normal bir okuldan daha eğlenceli. Ve Jim ve Imelda Staunton gibi insanlarla çalışmak harika, onlardan bir sürü yeni şey öğrenebilirsiniz.

Harry Potter Kadrosu Altıncı Film Hakkında Konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Harry Potter Setine Yolculuk