dark.darkbb.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dark.darkbb.com

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Beşiktaş

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
boern
Admin
Admin
boern

Kadın
Lakap : şebnem sultan :D
Ruh hali : Beşiktaş - Sayfa 2 Dagini10
takımı : Beşiktaş - Sayfa 2 1446
Hayvanı : Beşiktaş - Sayfa 2 Tavsan04028

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 8:58 pm

Beşiktaş'ta ilginç gelişme. Siyah-Beyazlı yönetim bir süre önce vefat eden Futbol Federasyonu'nun merhum başkanı Hasan Doğan'ın ismini Beşiktaş İnönü Stadı'na vermek için çalışmalar başlattı.

Açıldığı tarihte adı Mithat Paşa Stadı olarak geçen daha sonra 2'nci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü'nün adını alan stada son olarak 'Beşiktaş' ismi eklenmiş ve ismi 'Beşiktaş İnönü Stadı' olmuştu.

Siyah-Beyazlı taraftarların ve de özellikle Çarşı Grubu'nun son senelerde stadın adının 'Şeref Bey Stadı' olarak değiştirilmesini istemesine karşın Yıldırım Demirören ve yönetiminin bu isteğe karşı çıkmasına rağmen yaptığı yeni çalışma camiada da tartışmalara neden oldu.

Beşiktaşlılığıyla bilinen Hasan Doğan'ın ölümünün ardından yönetimin Beşiktaş İnönü Stadı'nın ismini federasyon eski başkanının ismiyle değiştirme çalışmalarının büyük yankı uyandıracağı ifade ediliyor..

İSİM DEĞİŞİKLİĞİ DOĞRU

Bu iddialarla ilgili Beşiktaşlı yöneticiler İnönü Stadı'na Hasan Doğan'ın ismini verme gibi bir eğilimlerinin olduğunu, kendi aralarında böyle birşeyi konuştuklarını ancak henüz resmi bir başvuruda bulunmadıklarını söyledi.

Eğer Beşiktaşlı yöneticiler İnönü Stadı'nın adının değiştirilmesi ile ilgili bir karar alırsa, önce Gençlik Spor Müdürlüğü'ne resmi başvuruda bulunması gerekiyor. Bu başvurudan sonra ise geriye tek işlem kalıyor, Devlet Bakanı'nın bu isim değişikliğini onaylaması...

changeTarget(document.getElementById("news_content"))
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 8:59 pm

Avusturya'daki yeni sezon hazırlıklarının ikinci etabını tamamlayan Beşiktaş, akşam saatlerinde Türkiye'ye dönmek üzere bu ülkeden ayrıldı.

Hazırlık çalışmalarını sürdürdüğü Loipersdorf kasabasında sabah saatlerinde son antrenmanını yapan siyah-beyazlı ekip, daha sonra kara yoluyla başkent Viyana'ya gitti. Sabah çalışmasına tedavileri devam eden Sivok ve Zapotocny ile sağ ayağında ağrıları olan Gökhan Zan katılmadı.

Viyana'nın Schwechat Havaalanı'ndaki özel bir bölümde işlemlerini tamamlayan siyah-beyazlı futbolcu ve yöneticiler, bekletilmeden transit salonuna alındı.

Yönetim kurulu üyesi Nedim Sarsmaz'ın da aralarında bulunduğu Beşiktaş kafilesi, Türk Hava Yolları'nın tarifeli seferiyle Türkiye'ye hareket etti.

Beşiktaşlı futbolcuların yarını izinli geçirecekleri ve çalışmalara 7 Ağustos Perşembe günü başlayacakları bildirildi.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 5:37 pm

Beşiktaş, 1 günlük iznin ardından yeni sezon hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Avusturya kampının ikinci dönemini tamamlayıp yurda dönen ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından 1 gün izin verilen siyah-beyazlı oyuncular, yeni sezon hazırlıklarına yarın akşam gerçekleştireceği idmanla devam edecek.

NoohpyT
Admin
Admin
NoohpyT

Erkek
Ruh hali : Beşiktaş - Sayfa 2 Aptal10
takımı : Beşiktaş - Sayfa 2 1447
Hayvanı : Beşiktaş - Sayfa 2 Ejderha890bf

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:18 pm

Beşiktaş Yönetimi, futbol takımının 2008-2009 sezonunda giyeceği yeni formaların tanıtım tarihini açıkladı, ortalık yıkıldı. İnce ayrıntı Fener taraftarlarının dikkatinden kaçmadı.

Fananik'e göre; Beşiktaş Yönetimi, futbol takımının 2008-2009 sezonunda giyeceği yeni formaların tanıtım tarihini açıkladı, ortalık yıkıldı.

Bu çok özel organizasyon; 8 Ağustos 2008 Cuma günü saat 20.00’de Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirecek.

Ancak tanıtımın tarihi ve saati, ezeli rakipleri Fenerbahçe taraftarlarının dikkatinden kaçmadı. antu.com; 08.08.08 tarihinden yola çıkarak, saatin de akşam 8 olacağına işaret etti ve bu rakamların Beşiktaş tarihinin belki de en korkunç maçını hatırlattığına dikkat çekti.

Evet, Kara Kartallar, 2006-2007 sezonunda Liverpool ile Anfield Road’da oynadığı maçı 8-0 kaybetmişti.
https://dark.forumdizini.com
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 5:39 pm

Beşiktaş Futbol Takımı Kaptanı Matias Emilio Delgado, futbolcuların geçen yıldan kalan alacakları için genel menajer Sinan Engin ile görüştüğü yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde Matias Emilio Delgado'nun imzasıyla yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Haberlerde yer alan, geçen yıldan kalan futbolcuların alacakları için genel menajerimiz Sinan Engin ile görüştüğüm iddiası tamamen asılsızdır. Menajerimizden böyle bir talebim asla olmadığı gibi, kulübümüz de ödemeleri düzenli olarak yapmaktadır. Herkes tarafından görülen ve takdir edilen birlik beraberliğimizin, bu tarz haberlerle gereksiz bir şekilde yıpratılmasından kaçınılmasını rica eder, kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.''

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 5:39 pm

Beşiktaş Kulübü'nün bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısı haftaya kaldı. İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez'in durumunun da görüşülmesi beklenen yönetim kurulu toplantısı, 12 Ağustos Salı günü yapılacak.

Bu arada Beşiktaş dernekleri toplantıları da sürüyor. Bu kapsamda dernekler toplantısı, 15 Ağustos Cuma günü Ayvalık'ta, 20 Ağustos Çarşamba günü Çanakkale'de, 22 Ağustos Cuma günü Antalya'da ve 12 Ekim tarihinde de Romanya'nın başkenti Bükreş'te gerçekleştirilecek.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 4:22 pm

Çırağan Sarayı'nda dün tanıtımı yapılan yeni formaların satışına, bugün Kartal Yuvası mağazalarında başlanacak.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, ilk bölümü gece yarısından sonra ana depoya giren formaların, gerçekleştirilmesi gereken stok ve barkodlama işlemleri nedeniyle, bu akşam BJK İnönü, Capitol, Akatlar, Cevahir, Maltepe, Pendik, Profilo, Ümraniye ve Güneşli mağazalarından satın alınabileceği bildirildi.

Formalar, yarından itibaren Ankara Karum, Ankara Soysal, Ankara Antares, İzmir, Denizli, Adana, Antalya ve Kayseri mağazalarında satışta olacak.

Bu arada ''www.kartalyuvasi.com.tr'' online satış sitesinden formalar sipariş edilebilecek.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 5:23 pm

Beşiktaş'ın iki eski kaptanı İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman basın toplantısı düzenledi.

Siyah beyazlıların Avusturya kampında yumruk yumruğa kavga ettikleri için yönetim tarafından satış listesine konulan Toraman ve Üzülmez birbirlerine sarılarak, özür ve barış mesajları verdiler.

İbrahim Toraman bir kaç gün önce de bir basın toplantısı düzenleyerek camiadan özür dilemişti.

Deneyimli futbolcu İbrahim Üzülmez şu açıklamayı yaptı:

Hocamızdan çok çok özür diliyorum. Spor kamuoyundan da özür diliyorum. Bundan sonra artık camiamıza katkı sağlamak istiyoruz.

"Geri dönünce kaptanlık alınacak, sıkıntılar yaşanacak" şeklince görüşler var. Biz döndüğümüz zaman kaptanlık olmasa da arkadaşlarımıza yardımcı olacağız. Şuan kaptan kim ise ona da yardımcı olacağız. Bu camiayı kaptanlık yapmak için sevmedim.

Bu tür olaylar başka takımlarda da yaşanmıştı ama bu kadar gündeme gelmemişti. Keşke olay bu kadar büyümeseydi ve medyanın önüne çıkmasaydı

Crazystudent
moderatör
moderatör
Crazystudent

Kadın
Ruh hali : Beşiktaş - Sayfa 2 Uykulu11
takımı : Beşiktaş - Sayfa 2 1444
Hayvanı : Beşiktaş - Sayfa 2 7kopekrf6pb936397

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 1:28 pm

Çarşı Geri Dönüyor!

Beşiktaşımızın en önemli taraftar topluluğu olan Çarşı Grubu'nun liderleri, tribünlerimize dönüş sinyali verdi. Mayıs ayı içinde fesih kararı aldıklarını açıklayan taraftar grubumuzun liderlerinden Alen Markaryan, BJK TV'de yer alan açıklamasında, aldıkları kararın ardından dönüş için çok ciddi baskı olduğunu belirterek, ''Tabi ki şimdi bu kadar baskıya karşı koymak zor. Eğer Beşiktaş'a yararımız dokunacaksa dönme konusu düşüncelerimiz arasında. Biz de Beşiktaş'a bir şeyler yapmak istiyoruz. Herkes dedikodudan uzak duracaksa, hiç kimseyi göz ardı etmeden hep beraber tekrar tribünlere dönme konusunda bir şeyler yapmanın planlarını yapıyoruz'' diye konuştu.

Markaryan, bunun net bir karar olmadığına dikkat çekerek,
''Ama döneceğiz tabi. Bunun aşamaları içindeyiz'' dedi. Tribün liderlerinden Ayhan Güner ise bu yönde toplantılar yaptıklarını vurgulayarak, ''İnşallah daha güzel ve konuşulur bir tribün yaratmak için dönebiliriz. Öyle bir yola girmiş durumdayız'' diye konuştu.
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 5:49 pm

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, Avusturya'da yapılan ilk hazırlık kampı sırasında kavga eden, daha sonra da süresiz kadro dışı bırakılıp para cezası verilen siyah-beyazlı futbolcular İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmelerine karar verdi.

Akaretler'deki kulüp binasında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonrası, iki futbolcu hakkında alınan karar resmi internet sitesinden açıklandı.

Açıklamada, yönetim kurulunun bugün yaptığı toplantıda İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman ile ilgili konuyu görüşerek, iki futbolcunun affedilmesine karar verdiği bildirildi.

Beşiktaş Kulübü'nün; formasına, başkanına, camiasına, yönetim kuruluna, kulübüne karşı saygısız davranış ve tutumlarda bulunan futbolcularına, geçmişte örnekleri olduğu gibi en ağır cezayı vermekte tereddüt etmediği ve Beşiktaş'la ilişkisini keserek, her zaman etik değerleri önemseyerek ilkeli davrandığının kamuoyu tarafından bilindiği kaydedilen açıklamada, ''Bu bağlamda kamuoyunun malum olduğu üzere, takımımızın 1. etap Avusturya kampında futbolcularımız İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman arasında yaşanan olaydan sonra da yönetim kurulumuz, o gün için alınması gerekli ve doğru olan radikal bir karar alarak iki futbolcunun kaptanlıklarını almış, süresiz kadro dışı bırakarak ağır para cezası vermiştir'' hatırlatılması yapıldı.

''AF VE ÖZÜR DİLEMİŞLERDİR''

Hoş olmayan bu olaydan sonra her iki futbolcunun da yaptıkları hatanın farkında olduklarını kamuoyu ile paylaştıkları ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:

''Başkanımızdan, camiamızdan, yönetim kurulumuzdan, teknik ekibimizden, futbolcu arkadaşlarından af ve özür dilemişlerdir. Ayrıca, Beşiktaş'tan ayrılmak, başka bir takımın formasını giymek istemediklerini ısrarla belirtmiş, çalışma programlarını eksiksiz uygulamışlardır. Formalarına sadakatlerini ve Beşiktaşlılık duygularını da her fırsatta dile getirmişlerdir.

Diğer taraftan bahse konu iki futbolcumuzun neticede Milli Takım'da defalarca oynamış, Ay-Yıldızlı takımımızda yan yana mücadele etmiş, geçmişten bugüne sahada formalarını son damlasına kadar terletmiş, Türk Sporu'na hizmet eden değerli futbolcular olmaları üzerine; başta Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız, Divan Kurulu Başkanımız, camiamız, taraftarlarımız ve spor medyasının büyük bir kısmı da İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın affedilmeleri yönünde görüşlerini ve duygularını bizlerle, kamuoyu ile paylaşmışlardır.''

OYBİRLİĞİYLE KARAR VERİLDİ

Yönetim kurulunun, konuyla ilgili tüm görüşleri incelediği belirtilen açıklamada, daha sonra şunlar kaydedildi:

''Yönetim kurulumuz tüm görüşleri detaylı bir şekilde inceledikten sonra, iki futbolcunun yaptığı hatanın asla başkanımıza, formamıza, camiamıza, yönetimimize, teknik heyetimize yönelik olmadığını, tamamen aralarındaki anlık kişisel bir tartışma neticesinde meydana geldiğini, futbolcuların bugüne kadar olan futbolcu kişilikleri, aldıkları ağır cezaya rağmen başka bir takıma gitmek için en ufak bir düşünce ve tavır sergilememeleri, aksine tek düşüncelerinin kulüplerinde kalma arzusu olması beyanları ve olay sonrasında üzgün, pişman, saygın davranışlarını göz önünde bulundurmuş ve teknik heyetin de görüşleri alınarak İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın para cezaları ve kaptanlıklarının alınmaları geçerli olmak üzere affedilmelerine oybirliği ile karar verilmiştir.

Her iki futbolcumuz da affedilmeleri halinde takımımızın yeni kaptanlarına, tecrübeli futbolcular olarak destek vereceklerini, her şekilde saygıyla yanlarında olacaklarını, onlarla kenetlenerek takımımızın başarılarında katkıda bulunmak isteğinde olduklarını beyan etmeleri tarafımızdan memnuniyet verici bulunmuştur.

Beşiktaşlılık duruşu; kişilere sadece ceza vermeyi değil, gerektiğinde affetmeyi de gerektirir. Özür dilemek bir erdem, affetmek de büyüklüktür.''

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 5:49 pm

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor gibi takımlarda forma giyen ve 16 Ağustos Cumartesi günü siyah-beyazlı formayla jübile yapacak olan Oktay Derelioğlu, çok güzel bir organizasyonla futbola son noktayı koyacağını söyledi.

Oktay, Levent'te bir restoranda düzenlediği basın toplantısında jübilesi için kendisine destek olan herkese teşekkür ederek, ''16 Ağustosta çok güzel bir organizasyonla futbola son noktayı koyacağım. Benim için çok önemli bir gün olacak. Muhteşem Beşiktaş taraftarını son kez göreceğim için heyecanlıyım. Sanki ilk defa Beşiktaş forması giyecek gibiyim. Onlara çağrım o gün benimle birlikte olmaları. Onları son kez orada coşkulu bir şekilde görmek istiyorum'' diye konuştu.

Oktay Derelioğlu, futbola Beşiktaş formasıyla vede edecek olmanın kendisi için çok önemli olduğunu ifade ederek, ''Çünkü ben Beşiktaşlı Oktay olarak yıldız oldum. Bu forma altında futbolu bırakmanın gururu ve onurunu yaşayacağım. İnşallah bundan sonraki hayatımda da bir şekilde yollarımız Beşiktaş ile çakışır'' dedi.

Daha önce ''Jübile yapmayacağım'' şeklindeki açıklamasının hatırlatılması üzerine Oktay, bazı futbol adamlarının telkinleriyle jübile yapmaya karar verdiğini söyledi.

''BEŞİKTAŞ'TAN AYRILMASAYDIM HALA TOP OYNUYORDUM''

Oktay Derelioğlu, ''Beşiktaş'tan ayrılmasaydım şu an takımın kaptanıydım ve hala top oynuyordum. Çünkü ben oranın temel taşıydım. Beni kimse yıkamazdı'' dedi.

Beşiktaş'taki günlerini özlediğini ifade eden Oktay, ''Beşiktaş'ta oynadığım dönemler, ligde ve Avrupa kupalarında attığım goller, milli takımdayken Belçika'ya karşı 7 kişiyi çalımlayarak attığım ve ''Yüz yılın golü'' seçilen gol, Beşiktaş'ta yaşadığım şampiyonluklar... Bunlar benim için unutulmayacak şeyler'' ifadelerini kullandı.

Hedeflerine de değinen Oktay, antrenörlük eğitimini tamamladığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

''Önümüzdeki dönemde kendimi daha da geliştireceğim. Şu an zaten Azerbaycan takımı Hazar Lenkeran'ın teknik menajeriyim. 16 Ağustos'tan sonra resmen göreve başlayacağım. Her zaman çalışarak futbolun içinde olacağım. Kendimi geliştirip, çok başarılı bir teknik direktör olarak huzurlarınıza çıkmak istiyorum.''

Daha önce formasını giydiği Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın durumlarının sorulması üzerine Oktay, ''Fenerbahçe'nin geçen sezon itibariyle oturmuş bir kadrosu var. Beşiktaş geçen sezon sahasında yaptığı birkaç maçı kazansaydı şampiyon olurdu. Fenerbahçe daha hazır görünüyor. Beşiktaş'ın da yeni transferleriyle ön planda olacağını düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Oktay'ın jübilesinde Beşiktaş, Azerbaycan takımı Hazar Lenkeran ile BJK İnönü Stadı'nda saat 20.00'de karşı karşıya gelecek.

Karşılaşmanın ardından Gökhan Özen ve Demet Akalın ile Azerbaycanlı şarkıcı Röya konser verecek. Jübile maçının biletleri Biletix'den eski açık tribün 10 YTL, yeni açık tribün 20 YTL, kapalı alt ve üst 45 YTL, numaralı ve VIP Alt A, B, E, F tribün 60 YTL, VIP üst D, E, F ile VIP Alt C, D tribünleri de 75 YTL'den satılıyor.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 1:55 pm

UEFA Kupası 2. ön eleme ilk maçında Beşiktaş, deplasmandan alacağı galibiyetle turu İnönü'de atmak istiyor.

Bugünkü sınavda Kartal’ın kalesini Rüştü koruyacak. Savunmanın sağında Serdar Kurtuluş, solunda ise Rodrigo Tello görev yapacak. Zapotocny’nin sakatlığında defansın ortası Sivok ile Gökhan’a emanet... Taktik değişikliğe giden Sağlam, çift önliberolu sisteme dönecek ve Cisse ile Uğur İnceman’ı yanyana oynatacak. Sağda Holosko, solda ise Aydın forma giyecek. Delgado ile Bobo ya da Nobre, Kartal’ın gol ayakları olacak.

SİROKİ BRİJEG: Vasilj, Lago, Marcijano, Juric, Bozic, Silic, Barisic, Bubalo, Carmo, Emerson, Prlic

BEŞİKTAŞ: Rüştü, Serdar Kurtuluş, Sivok, Gökhan Zan, Tello, Holosko, Cisse, Uğur İnceman, Aydın Karabulut, Delgado, Nobre (Bobo)

STAT: Pecara (Mostar)
YAYIN: Futbol Smart
SAAT: 21.30
HAKEMLER: Cesar M.Fernandez, J.Manuel F.Miranda, Javier Hugo N.Robles

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 7:53 am

SİROKİ: 1 - BEŞİKTAŞ: 2
UEFA Kupası'nda önemli başarılar elde etmek isteyen Beşiktaş 2.ön eleme turunda eşleştiği Bosna Hersek'in Siroki Brijeg takımını ilk maçta 2-1 yenmeyi başardı ve rövanş için avantajlı bir skor yakaladı. Daha mücadeleci bir takım olması beklenen Siroki vasat futboluyla dikkat çekerken rövanş maçı için de futboluyla umut vermedi.
Maçta önemli ataklar bulan ve Delgado'nun liderliğinde Siroki kalesine yüklenen Beşiktaş bulduğu birkaç önemli pozisyondan 2 gol çıkartmasını bildi. Sol kanatta başarılı bir performans sergileyen Aydın'ın nefis ortası sonucu Delgado'nun kafa golüyle maçta öne geçen Beşiktaş rakibinin etkili olmasına da izin vermedi. Maçın son dakikalarında skoru belirleyen golü ise topu boş kaleye gönderen Nobre attı denirken uzatma dakikalarında Siric'in uzaktan attığı gol ağlarla buluştu. Beşiktaş savunmasında yeni transfer Sivok başarılı ve yerinde müdahaleleriyle dikkat çekti.
Bosna'da 2-1'lik skoru yakalayarak evine avantajlı dönen Beşiktaş rövanş maçına 28 Ağustos'ta çıkacak.

MAÇTA İLK YARI

5.dakika
sol kanattan etkili gelen Aydın yerde kaldı. Delgado'nun ortasında Bobo topa arka direkte dokunamadı.

7. dakika geride kaldı henüz önmeli bir atak yaşanmadı.

16.dakika Santos etkili oldu ceza sahasında. Ama Sivok etkili savunmasıyla pozisyon oluşmasını önledi.

GOL... 20. dakikada Aydın sol kanattan çok etkili geldi. Delgado'ya muhteşem bir orta yaptı. Arjantinli futbolcunun uçarak kafayla vurduğu top ağlarla buluştu.
0-1

30. dakika Ani gelişen Beşiktaş atağında rakibini bire bir yakalayan Holosko ceza sahasına girdi ancak Slovak golcü vuruşunu yapmadan önce rakibinden sıyrılmak isteyince pozisyonunu kaybetti..

34. dakika Silic'in sağ kanattan kullandığı serbest vuruşa yükselen Topic vuramadı ve top Rüştü'nün ellerinde kaldı...

37. dakika Delgado'nun pasında Bobo ofsayt pozisyonunda kaldı..

41. dakika Sol kanattan gönderilen isabetli ortaya ön direkte müsait pozisyonda yükselen Alexandre'nin kafası farklı şekilde auta gitti. Beşiktaş kalesi önemli bir tehlike atlattı...

43. dakika Çok düşük tempoda devam eden karşılaşmada Bobo bir kez daha ofsayta yakalandı...

45. dakika Maçın maçın ilk yarısı sona erdi...

MAÇTA İKİNCİ YARI

48. dakika Bobo'nun sağ çizgide Ali Tandoğan'a attığı pasta yan hakem ofsayt bayrağını kaldırdı...

51. dakika Kozul'un pasıyla Beşiktaş savunmasının arasında topla buluşan Bubalo'nun vuruşunda kaleci Rüştü başarılı ancak Bubalo daha önce ofsayt pozisyonunda...

53. dakika Serbest atışı Tello kullandı. Ancak top yerden ve etkisiz bir şekilde auta gidiyor..

54. dakika Rakip takımda oyuncu değişikliği yapıldı... Vagner Cruz de Souza(Girdi) - Stanko Bubalo(Çıktı) (Siroki Brijeg)

57. dakika Bobo topu sürüyor, ceza sahasına kadar geldi. Tek bir rakip var karşısında, çalım atmayı deniyor ama rakibine takıldı. Sonra topu almak için faul yapıyor Bobo.

61. dakika Tello yaklaşık 30 metreden beklenmeyen bir şut çekti kaleci harika bir refleksle çıkardı. Korner kazanıyoruz... Ancak kornerden sonuç alınamadı.

66. dakika Rakip takımda oyuncu değişiklikleri... Ivan Ragu(Girdi) - Alexandre Ala do Carmo(Çıktı) (Siroki Brijeg)

67. dakika Bir değişiklikte Beşiktaş yaptı... Mert Nobre(Girdi) - Deivson Rogerio Da Silva Bobo(Çıktı) (Beşiktaş)

69. dakika Siroki Brijegli oyuncu Dane Kozul sarı kart ile cezalandırıldı...

71. dakika Beşiktaş'ta Aydın yerini Serdar Özkan'a bıraktı...

73. dakika Rakip takımdan Marcijano Jose Do Nascemento sarı kart ile cezalandırıldı...

76. dakika Beşişktaş'ta son oyuncu değişikliği. Sarı kartı bulunan Cisse oyundan alınırken Serdar Kurtuluş oyunda...

77.dakika Siroki ceza sahasının dışından bir faul kazandı. Silic'in ceza sahası dışından kullandığı sert frikik baraja takıldı...

79. dakika Kendi sahamızda Uğur İnceman'a yapılan hareket faul.. Atışı Rüştü kullandı. Ancak top kimseye değmeden auta çıktı..

81. dakika Serdar sol kanattan top sürmeye çalışırken Tomislav Bozic tarafından düşürülünce sarı kartı gördü.

82. dakika Siroki Brijeg'da oyuncu değişikliği Ivan Zovko, Wagner Lago'nun yerine oyuna girdi.

GOL... 83. dakika Mert Nobre Beşiktaş'ın ikinci golünü attı.0-2 Serdar Özkan, sol taraftan zorladığı pozisyonda sıfıra indi. Rakibinden sıyrılan siyah beyazlı oyuncunun içeriye çevirdiği top önce kaleciden sonra da savunmadan sekince Nobre'nin önünde kaldı. Nobre de yarım metre mesafeden topu boş filelere göndererek farkı 2'ye çıkardı...

84. dakika Golden sonra hakeme topun dışarıdan geldiği yönünde itirazda bulunan kaleci Vasilj sarı kart gördü...

90. dakika Maça 3 dakika ilave edildi...

GOL... 90+2 dakika Rakip takım maçın uzatma anlarında Dalibor Silic ile golü buldu. 1-2 Rüştü'nün öne çıktığını gören Dalibor Silic aşırtma bir vuruşla topu ağlarımıza gönderdi.

90+3 dakika Ve maçta son düdük çaldı. Beşiktaş İstanbul'a büyük bir avantajla dönmeyi başardı...

STAT: Pecara
HAKEM: Cesar Muniz FERNANDEZ

SİROKİ BRİJEG:
Vasilj, Barisic, Kozul, Bozic, Prlic, Juric, W.Lago, Zelenika, Silva, Silic, Bubalo

BEŞİKTAŞ:
Rüştü, Ali, Sivok, Gökhan, Tello, Cisse, Uğur İnceman, Aydın, Delgado, Holosko, Bobo
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 7:54 am

UEFA Kupası 2. Ön Eleme turu ilk maçında Siroki Brijeg’i deplasmanda 2-1 yenen Beşiktaş’ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam skordan memnun olduğunu ve rövanş maçında sürprize izin vermeyeceklerini söyledi.

Takımına teşekkür ederek sözlerina başlayan Sağlam "Bugün burada çok koşan, çok mücadele eden ve futbol adına doğruları yapmak isteyen birtakım var. Rakibimiz, son yıllarda gelişmekte olan Bosna Hersek futbolunun en öne çıkan takımıydı. Kötü bir zeminde top oynamaya çalıştık. Bu üyzden top kontolünü zaman zaman iyi yapamadık. Tam skor 3-0 oldu derken golü yemememiz talihsizlikti. Son dakikada yediğimiz gol beni üzdü. Doğrusunu söylemek gerekirse İstediğim oyunu tam olarak sahaya yansıtamadık. Bugün final paslarını iyi atabilseydik buradan 4-5 farklı üstünlükle ayrılabilirdik. Ama burada neler yapabileceğimizi ve daha neler yapmamaız gerektiğini görmemmiz bizim için faydalı oldu. Önemli olan bu akşam buradan galip ayrılnmaktı. Futbolda kesin diye birşey yok. Acncak deplasmanda alınan 2-1’lik skor bizim için avantaj. İstanbul’da taraftarımızın da desteğiyle turu geçen taraf olacağımıza inanıyor. Sürprize izin vermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 5:36 pm

Beşiktaş'ın, 28 Ağustos Perşembe günü Bosna Hersek temsilcisi Siroki Brijeg ile yapacağı UEFA Kupası 2. ön eleme turu rövanş maçını İsviçreli hakem Rene Rogalla yönetecek.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya, BJK İnönü Stadı'nda saat 21.00'de oynanacak karşılaşmada Rogalla'nın yardımcılıklarını, Jean-Paul Remy ve Thomas Habegger yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Jerome Laperriere.
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 8:16 am

Beşiktaş'ın, 28 Ağustos Perşembe günü Bosna Hersek temsilcisi Siroki Brijeg ile yapacağı UEFA Kupası 2. ön eleme turu rövanş maçını İsviçreli hakem Rene Rogalla yönetecek.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya, BJK İnönü Stadı'nda saat 21.00'de oynanacak karşılaşmada Rogalla'nın yardımcılıklarını, Jean-Paul Remy ve Thomas Habegger yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Jerome Laperriere.
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 10:20 am

Gordon Schildenfeld Beşiktaş'ı çok sevdi. Ama kulüp istemiyor. Sinan Engin yüzüne söylese de Gordon'un aşkı bitmiyor.
Gordon Schildenfeld Beşiktaş’ta sabırları taşırmaya başladı. Dün sabah Nevzat Demir tesislerinde Engin’le bir araya gelen Gordon Schildenfeld “Ben sizden para istemiyorum. Burada mutluyum. Beşiktaş’ta kalıp kendimi ispat etmek istiyorum. Beşiktaş’ta oynayacağımada inanıyorum” dedi.

Engin de Gordon’a yanıt olarak “Yeter! Seni istemiyoruz. Bize engel olma. Seriç senin yüzünden oynayamıyor. Neden kendine takım bulmuyorsun? Burada sana yer yok” karşılığını verdi.

Bu konuşma sonrası Seriç’le görüşen Engin, “Rahat ol, sorun yok. Gordon problemini en kısa sürede çözeceğiz. Yaptığın jesti unutmuyoruz. Sen kariyerli bir futbolcusun bize katkı sağlayacağındanda hiçbir şüphemiz yok” şeklinde konuştu

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 9:54 pm

Beşiktaş, Antalyaspor ile oynayacağı Turkcell Süper Lig maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda, futbolcular pas çalışmasının ardından minyatür kale maç yaptı. Son bölümde ise yarı sahada taktik ağırlıklı çift kale maç yapıldı.

Antrenmana, sakatlıkları süren Tuna, Mehmet Sedef ve Emre, bağırsak enfeksiyonuna yakalanan Sivok ile milli takım kamplarında bulunan Gökhan Zan, Serdar Özkan, Serdar Kurtuluş, Holosko ve Tello katılmadı.

Beşiktaş, yarın yapacağı antrenmanla Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 12:28 pm

Zor günler geçirin İbrahim Toraman rekor bir teklifle karşı karşıya
Kadro dışı kaldı, satış listesine kondu ancak değeri hiç düşmedi... Daha önce İbrahim Toraman´ı kiralamak isteyen Osasuna, Beşiktaş´ın kapısını bir kez daha çaldı: 3 milyon Euro.

Yönetim geri çevirmişti

Fanatik'in haberine göre, İbrahim Üzülmez ile kavgası sonrasında satış listesine konulan İbrahim Toraman’ın ismi, birçok kulüp ile anılmıştı. Kendisine teklifler geldiğini doğrulayan yıldız futbolcu, “Herşeye rağmen kulübümde kalmak istiyorum” diyerek önerileri geri çevirdiğini belirtmişti. Milli oyuncuyu kiralamak isteyen Osasuna’nın teklifini geri çeviren Beşiktaş Yönetimi, Toraman ile Üzülmez’i affetmişti. Hazırlık kampında takımından ayrı kalmasına rağmen, İbrahim’e teklifler gelmeye devam ediyor.

Sağlam’dan rapor istendi

Savunmasında sıkıntı yaşayan İspanya’nın Osasuna kulübü, İbrahim Toraman için Beşiktaş’a bir öneri daha yaptı. Osasuna’nın yıldız futbolcu karşılığında 3 milyon Euro bonservis bedeli ödemeye hazır olduğu kaydedildi. Bu sezon kesin olarak şampiyonluğu hedefleyen Kara Kartallar ise, İbrahim Toraman’ı göndermeye sıcak bakmıyor. Teknik heyetten de bu konuda rapor isteyen Siyah-Beyazlılar, ancak teklifin 5-6 milyon Euro’ya yükselmesi durumunda ise İbrahim Toraman’la yolları ayırabilir.

Başkan, hoca, menacer, “Kesinlikle dönemezler” derken İbrahim Toraman ayrılmak istemediğini ısrarla dile getirdi ve Beşiktaş’ta kaldı. Dönüşünden sonraki ilk maçında Lankeran filelerini havalandıran Toraman’ın da teklife sıcak bakmadığı biliniyor.
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 6:48 pm

Çarşı Grubu Mayıs ayında kendini feshetmişti. Bugün resmi siteden açıklama yaptılar ve son kararlarını verdiler.
Mayıs ayında kendini feshettiğini açıklayan Çarşı Grubu'nun internet sitesi forzabesiktas.com'dan açıklama yapıldı.

Bir dönem dinlenmek ve dinlemek istediklerini belirten grup, 25 yıllık onurlu ve tutkulu davalarının sorunlarını tartışmak, bugüne kadar vardıkları noktayı daha da ileriye taşıyacak bir anlayış geliştirmek istediklerini, Çarşı hakkında bugüne kadar ileri geri konuşanların da eteklerindeki taşları dökmesini beklediklerini ifade etti.

Çarşı'ya, dostlarının ve rakiplerinin de saygı duyduğu vurgulanan açıklamada, ''Çarşı'dan yoksun olmak, Türkiye'de futbol kültürünün de eksik kalması demekti. Bu saygınlığı kazandırmaktan övünç duyduk. Ayrıca aradan geçen üç aylık zaman diliminde Çarşı'nın yokluğunda hiç kimse, hiçbir kurum, bizleri suçlayan, bizlerin yüzünü kızartacak ve bizleri zan altında bırakacak hiçbir belge ve bilgi yayınlayamadı'' ifadeleri yer aldı.

Açıklamada, şu görüşlere de yer verildi:

''Şimdi dosta düşmana ilan ediyoruz. Yeni dönemde Çarşı grubu olarak yeniden tribünlerde olacağız, zira Beşiktaş haberlerini sadece kaos, dedikodu, problem ve husumet üzerinden kurgulayan basına karşı 'Forza Beşiktaş' diyeceğiz. Tribünleri terk etmeyeceğiz, zira birlik ve bütünlüğümüze sahip çıkmak için bütün iyi niyetimizle Beşiktaş camiasının emrinde olacağız.''

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 3:25 pm

Beşiktaş'ın rakibi bilinin bir takım değil. Ertuğrul Sağlam izlemek için sefere çıkıyor. Sinan Engin kurayı değerlendirdi.
Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, UEFA Kupası 1. turunda eşleştikleri Ukrayna'nın FC Metallist Kharkiv ekibiyle turun ilk mücadelesini deplasmanda yapacak olmalarının kendileri için avantaj olduğunu söyledi.

Engin, rakipleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede, 1. turdaki rakipleri Metallist Kharkiv'i tanımadıklarını belirterek, ''Hocalarımız gidip rakibi izleyecek. Şimdiden bu ekiple ilgili analizlere başladılar. İlk maçın deplasmanda olması bizim için avantaj. Güçlü ve iyi bir takımız. Ancak futbolda dikkat etmek lazım. Rakibe açık verdiğinizde pozisyon buluyorlar. Dünkü rakibimiz Siroki Brijeg karşısında da bunu yaşadık. 4-0 yendiğimiz için herkes Boşnak takımının zayıf olduğunu düşünüyor. Zayıf bir takımı elediğimizi düşünmüyorum'' diye konuştu.

Metallist Kharkiv'in futbola yatırım yapan bir ülkenin ekibi olduğunu vurgulayan Engin, ''Hocalarımız gelecek hafta gidip rakibi izleyecek. Buna göre değerlendirmeyi yapacağız. UEFA Kupası'ndaki Türk takımlarına başarılar diliyorum'' dedi.

Beşiktaş olarak şampiyonluğu geçen sene de çok istediklerini kaydeden Sinan Engin, ''Geçen sene gerekli takviyelerin yapılmadığını söylemiştim. Zapotocny ve Sivok'u aldık. Seriç beklemede. 'İbrahim Toraman veya Gökhan Zan varken bu transferlere ne gerek vardı?' gibi yorumlar yapılıyor. İbrahim Toraman ve Gökhan Zan iyi oyuncular. Bu oyunculardan iyisini aramıyoruz. Uzun bir maratonda alternatifli ve geniş bir kadro kurmayı hedefledik. Zapotocny ve Sivok'u, Gökhan Zan ile İbrahim Toraman'dan iyi düşünmesinler. Geniş kadro kurduk. Şampiyonluğu çok istiyoruz'' şeklinde konuştu.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30, 2008 7:17 pm

Ertuğrul Sağlam, Tello ve Serdar Kurtuluş'u kulübeye çekerek İbrahim Üzülmez ve Toraman'a görev verecek.
Beşiktaş'ta ligin ikinci haftasında oynanacak Konyaspor maçı öncesi Ertuğrul Sağlam oyuncularıyla bir toplantı yaptı. Antalyaspor karşısında yapılan hataların bu maçta tekrarlanmamasını istedi.

Lig TV'nin haberine göre, Sağlam'ın sabah yapılan antrenmanın ardından oyuncularına " Antalyaspor karşısında özellikle ilk yarıda çok basit hatalar yaptık. İkinci yarıda gerçek kimliğimizi ortaya koyduk ve kazanmayı başardık. Ancak bu her zaman böyle olamayabilir. Bu nedenle bu tip basit hataları yapmamamız gerekiyor" dediği öğrenildi.

Genç teknik adamın oyuncularına Konyaspor'un maç kasetlerini de seyrettirdiği ve "çok genç bir ekip, 90 dakika boyunca koşuyorlar. Orta sahada iyi paslar yaparsak üzerimize gelemezler. Ligde evimizde oynayacağımız ilk maçı da kazanarak taraftarlarımız mutlu etmeliyiz" şeklinde konuştuğu belirtildi.

Sağlam'ın Siroki Brijeg maçında sahaya çıkan 11'den Tello ve Serdar Kurtuluş'u yedek kulübesine çekeceği, bu oyuncuların yerineyse İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'a görev vereceği belirtildi.

Üzülmez ve Toraman'la da özel bir görüşme yapan Sağlam'ın "Sıkıntılı bir dönem geçirdiniz. Ama bu takamın size ihtiyacı var. Konyaspor maçında size forma vereceğim ve siz de ne kadar kaliteli oyuncular olduğunuzu sahada göstereceksiniz" dediği öğrenildi.

Sakatlığı tamamen düzelen Nobre'nin ise oyuna yedek kulübesinde başlayacağı maçın gidişatına göre oyuna girebileceği belirtildi.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 6:08 pm

Beşiktaş, yarın Konyaspor ile yapacağı karşılaşmayı da kazanarak galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor.
UEFA Kupası 2. ön elemede Bosna Hersek'in Siroki Brijeg takımını iki maçta da yenen ve ligin ilk haftasında da Antalyaspor'u deplasmanda deviren Beşiktaş, yarın Konyaspor ile yapacağı karşılaşmayı da kazanarak galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor.

Sezona iyi başlayan ve yaptığı 3 resmi maçı da kazanan siyah-beyazlı takım, bu 3 karşılaşmada 9 gol atıp, 3 gol yemişti. Ligin ilk haftasında Antalyaspor ile deplasmanda yaptığı karşılaşmada 2-0 geriye düşen, ancak daha sonra attığı gollerle 3-2 kazanmasını bilen Beşiktaş, Konyaspor karşısına da galibiyet amacıyla çıkacak.

Beşiktaş ile Konyaspor arasındaki maç, BJK İnönü Stadı'nda saat 21.00'de yapılacak ve mücadeleyi hakem Selçuk Dereli yönetecek.

Sakatlığı nedeniyle Siroki Brijeg maçında forma giymeyen Nobre'nin iyileşmesiyle tam kadro hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, bu akşam yapacağı antrenmanla da Konyaspor maçı hazırlıklarını tamamlayacak
boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 8:13 pm

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, bugün çift antrenmanla sürdürdü.
Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını, bugün çift antrenmanla sürdürdü.

Sabah salonda çalışan siyah-beyazlı takım, akşam antrenmanında ise koşunun ardından pas ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Antrenmanın son bölümünde yarı sahada çift kale maç yapılırken, milli takım kampında bulunan futbolcular antrenmana katılmadı. Antrenman eksiği bulunan Cisse ise takımdan ayrı, koşu yaptı.

Bu arada, Çek futbolcu Zapotocny'nin eşi Vendula ile çocukları da antrenmanı izledi.

Beşiktaş, yarın basına kapalı antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

boern
Admin
Admin
boern

Kadın

Beşiktaş - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş   Beşiktaş - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 9:37 pm

Beşiktaş, ligde Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Siyah-beyazlı ekip, bugün teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde çalıştı. Akşam basına kapalı gerçekleştirilen antrenmana eltopu oynayarak başlayan futbolcular, ardından 5'e 2 pas çalıştı. Gruplar halinde yapılan ve 45 dakika süren koşuyla antrenman tamamlandı.

Antrenmana, milli takımlarda bulunan Gökhan Zan, Serdar Özkan ve Filip Holosko katılmadı.

Beşiktaş, yarın akşam basına kapalı yapacağı antrenmanla Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Beşiktaş
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki